Ett dygn av bön

Den 28-29 september utlyser vi ett dygn av bön. Vi har då bönekedja i det så kallade körrummet i kyrkans källare. Skriv upp dig på en eller flera tider på schemat nedan. Det är meningen att man är flera på samma tid, så fyll på så mycket du vill. Det namn och mobilnummer du anger kommer inte att synas på hemsidan, utan är något vi noterar. När dygnet närmar sig kommer du att få ett sms med lite information om hur det funkar praktiskt med rum, lås och sådant. Varmt välkommen att vara med och be!
/Pastorsteamet

Fyll i namn och mobilnummer. Klicka sedan på en av knapparna för att skriva upp dig på tiden. Du behöver fylla i namn och mobilnummer för varje tid som du vill skriva upp dig på.


Kväll lördag 29 sep


Natt söndag 29 sep


Morgon söndag 29 sep


Eftermiddag söndag 29 sep

0 inbokad
- Grön knapp innebär att ingen har bokat in sig på tiden.

1 eller flera inbokade
- Blå knapp innebär att minst 1 person har bokat in sig på tiden.